Варто прочитати


Інтернет-ресурси для зручної комунікації з учнями в інклюзивному класі

Добірка корисних і зручних додатків, які поліпшують спілкування людей з певними вродженими особливостями (вади слуху, мовлення, розлади аутичного спектру, дислексія, дисграфія тощо).


6 фактів, які повинен знати педагог про дислексію


9 шкільних проблем, з якими стикаються діти з вадами слуху і шляхи їх подолання


Благодійний проект "Книга Брайлем"


Те, що учень з аутизмом хотів, аби ви знали про нього


Як працювати з гіперактивними учнями?Поради вчителямВидання в галузі інклюзивної освіти             Читати тут
 Подружжя Костишин виховує сина з інвалідністю. Вони, як ніхто, розуміють як непросто таким людям без спеціального транспорту. Тому вирішили придбати мікроавтобус та допомогти іншим. 
Посилання на джерело: https://te.20minut.ua/lyudi/ternopolem-yizdit-bezkoshtovniy-avtobus-dlya-lyudey-na-invalidnih-vizk-10671706.html

ДЕКІЛЬКА СПОСОБІВ ПОДОЛАННЯ ПРОБЛЕМ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ

Наступив новий навчальний рік. Незважаючи на те, що інклюзивне навчання широко впроваджується у нашій державі, залишається ще багато не вирішених проблем. Суспільство ще продовжує жити за старими стереотипами.  Можна змінити закони, впровадити державні програми, провести семінари. Та як подолати байдужість та несприйняття, а головне небажання щось змінювати?   Далі тут


Альберт Айнштайн одного разу сказав: 

"Кожен із нас - геній, але якщо оцінювати рибу за її вмінням лазити по деревах, вона все життя проживе, впевнена в тому, що вона - невдаха".

Як правильно розвивати емоції дитини

Правильна емоційна освіта може навчити дитину бути гідним громадянином, а також стане запорукою її щастя в майбутньому.


Можна навчити дитину переходити вулицю тільки на зелене світло, доглядати за домашніми улюбленцями, читати книжки, множити числа і навіть правильно розподіляти сміття, яке збирається в домі. Але чи можете ви також навчити її висловлювати свої емоції? Голосно говорити те, що на серці, перш ніж зачинятися в кімнаті, грюкнувши дверима?

Тернополянка на захист дипломної створила макет руки, яка озвучує мову жестівДенис Ревега - єдиний у Львові незрячий програміст, який офіційно працює у великій фірмі і щодня ходить на роботу

"Мені було б значно простіше, якби люди сприймали мене звичайно і не робили з моєї особливості трагедії" 


Чому дорослим не слід боятись інклюзивної освіти

Фахівець центру «Джерело» Тереза Фаласеніді пояснює, чому діти з інвалідністю можуть і мають навчатись разом зі здоровими, і як дорослі можуть допомогти їм адаптуватись.


10 фільмів з аутизмом: світ людей із цією особливістю 


Кінострічок, де з’являються люди з аутизмом, є досить багато. Сценаристи та режисери часто звертаються до цієї теми, адже вона є актуальною (приблизно 1% дітей у світі мають РСА – розлади спектру аутизму).Декотрі з фільмів отримали високі нагороди та схвальні відгуки кінокритиків. Деякі стрічки – біографічні: описують життя реальних людей з цією особливістю, у деяких – людина з аутизмом є другорядним героєм чи просто з’являється на фоні загального сюжету. Ці фільми зможуть трошки привідкрити нам незвичайний світ цих незвичайних людей з різних сторін, з різних кутів огляду. 

Немає коментарів:

Дописати коментар